Akaryakıt istasyonunda dehşet.

[ VİDEO HABER ] http://karasu.tv

AKARYAKIT İSTASYONUNDA DEHŞET ANLARI SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI.

İstasyon Çalışanını Bıçaklayarak Ağır Bir Şekilde Yaralayan F.K İsimli şahıs “Kasten Öldürme” Suçundan da Aranıyordu. ve Jandarma ekipleri tarafından Kıskıvrak Yakalandı.
05 Kasım 2018 günü 23.50 sıralarında, Sakarya’nın Erenler ilçesi D-100 Karayolu Büyükesence Mevkiinde bulunan bir Petrol İstasyonuna gelen dört kişi ile aralarında yaşanan münakaşa sonrası F.K. isimli şahıs, istasyon çalışanı Ş.T.’yi ağır şekilde yaraladı..

Akaryakıt almak için istasyona gelen şüpheliler araçlarına veresiye yakıt almak istediklerini, aynı zamanda iki şüphelinin küçük tuvaletlerini dışarıda yapmaları üzerine istasyon çalışanı bu duruma sinirlenerek bu duruma tepki gösterdi. İsteklerinin kabul edilmemesi ve ikaz sonrası sinirlenen F.K. isimli şüpheli şahıs, istasyon çalışanı Ş.T. yi bıçakladığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
Dört şüpheli olay sonrası istasyona geldikleri araç ile olay yerinden hızla uzaklaşırken,
Olayı ihbar alan ve iki üç dakika gibi kısa süre içerisinde olay yerine intikal eden Erenler İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler bölgede yapılan araştırmada; Şüpheli şahısların istasyona geldikleri 54 KN 355 plakalı aracı yol kenarında terkederek yaya olarak kaçtıklarını tespit eden
Jandarma ekipleri yaptığı araştırma sonucu şüphelilerin tarla yolunda koşarak kaçtığının tespit etti. Kısa sürede ekipler tarafından yakalanan şahısların Yapılan üst aramasında F.K. ve M.A.’nın üzerinden biri olayda kullandığı iki bıçak bulundu, Olay yeri kamera incelemesinde bıçaklama olayını gerçekleştirdiği tespit edilen F.K. isimli şüpheli şahsın ise “Kasten Öldürme” suçundan da arama kaydı olduğu tespit edildi.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına talimatıyla şüpheli F.K. gözaltına alınmış, üzerinde bıçak bulunan ikinci şüpheli (bıçaklama olayı ile bağlantısı yoktur) M.A. hakkında 6136 madde uyarınca işlem yapılmış, Diğer iki şüpheli şahsın olayda herhangi bir ilgilerinin olmadığından dolayı serbest bırakılırken .F.K.isimli şahsın işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

#Sakarya #Erenler #İstasyon #Yaralama #Haber #Asayiş #Jandarma

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *