Karasu’da Büyük Birlik Partisi Yönetimi İstifa Etti.

Yönetim İstifa etti. Ancak istifadan çok aktardıkları dikkat çekiciydi. En dikkat çeken sözleri ise Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nu kaybettikten sonra iş başına gelen yeni Genel Başkanımız Mustafa Destici, ne Yazık ki Yazıcıoğlu’nun çizdiği yolu sürdüremedi. Oldu..!

BBP Karasu İlçe Yönetimi istifa etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle istifa ettiğini açıkladı.

Eminoğlu, ilçedeki otelde düzenlediği basın toplantısında, 23 yıldır BBP’nin neferi olarak çalıştığını söyledi.
2011 genel seçimlerinde partisinin birinci sıradan Sakarya milletvekili adayı olduğunu anımsatan Eminoğlu, şunları kaydetti: “Hiçbir menfaat gözetmeden partimizin neferi oldum. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nu kaybettikten sonra iş başına gelen yeni Genel Başkanımız Mustafa Destici, ne Yazık ki Yazıcıoğlu’nun çizdiği yolu sürdüremedi. Dün, bizlere ‘faşist, katil’ diyen çevrelerle iş birliğine girdi. Bu nedenle yollarımız ayrıldı. Yönetim olarak toplu istifa kararını daha önce almıştık. Zaten cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizin tutumu karşısında bu yöndeki kararımızı netleştirmiştik. Bundan sonra herhangi bir partiye geçmemiz de söz konusu değildir ancak önümüzdeki genel seçimler dolayısıyla aday adaylığı yarışında AK Parti’li Recep Soytürk’e destek vereceğimizi buradan ilan ediyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.. | Karasu BBP İstifa Haberi..!

bbb-karasu

Haber : Karasu TV
Kaynak : Karasu Cihan Haber

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *