Kuşa yardım etmek istedi. Canından oluyordu.

Sakarya – Karasu yolu ( D-650 ) Adatepe Mahallesi kavşağında 16:10 sularında trafik kazası meydana gelirken kazada bir ( 1 ) kişi ağır yaralandı.

Edinilen bilgilere göre Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ” Sedaş ” Elektirik arıza birimi Karasu İstikametinden Adapazarı istikametine 34 SP 0182 Plakalı kamyonet seyir halindeyken tam Adatepe Mahallesi kavşağına 100 mt kala Yırtıcı bir tür olan Doğan kuşu cama çarptı. Çarpmanın etkisi ile kuş orta bariyere düşerken  ona yardım etmek istiyen ekip sağa çekerek aşağıya indi.

Orta bariyer alanına gitmek isteyen Engin ŞAHİN o sırada yine Karasu İstikametinden gelen 54 PH 889 Plakalı Kerim AKBAŞ Yönetimindeki otomobil Engin ŞAHİN’e çarparak ağır yaraladı. Bölgeye 112 Sağlık ekipleri sevk edilirken ilk müdahale sonrası yaralı Yenikent Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan Kerim AKBAŞ’ın verdiği ilk ifadesinde yola aracın önünden birden çıktı farkedemedim bilinci yerindeydi kolu ve bacağı kırıldığını düşünüyorum dedi. Jandarma ekipleri kaza ile inceleme başlatırken Otomobil ve Kamyonet bulunduğu yerden kaldırıldı.

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *