Sakarya Nehirinde Av Facia İle Bitti.

Sakarya Nehrinde Av Merakı Faciayla bitti..! Karasu’da avlanmak için kayıkla Sakarya Nehri’ne açılan iki kişiden biri, kayığın devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak gözlerden kayboldu. Kayıkta bulunan diğer şahıs, kendi çabalarıyla kıyıya çıkmayı başarırken Bölgeye AFAD Ekipleri Sevk edildi..! Edinilen bilgiye göre, bugün saat 08:30 sıralarında avlanmak için Konacık ile Adatepe arasında kayıkla Sakarya Nehri’ne açılan Şaban Abuçka (40) ve Süleyman Abuçka (44), kayığın bilinmeyen bir nedenle devrilmesi sonucu nehre düştü. Şaban Abışka, kendi çabasıyla kıyıya çıkarak yardım istedi. Süleyman Abışka ise Sakarya Nehri’nde kayboldu.

Afad Bölgede

Olay yerinde Kendi ihbarı üzerine olay yerine gelen Jandarma ekipleri ve vatandaşlar, suda kaybolduğu iddia edilen Süleyman Abuçka’yı aramaya başladı. Aramalara AFAD ekipleri de katılınca çalışmalar genişletildi.

Fiber sandalla açıldıkları öğrenilen iki şahıstan birinin arama çalışmalarına halen devam edildiği öğrenilirken, kaybolan Süleyman Abuçka’nın bir çocuğunun olduğu ve eşinin ikiz çocuklara hamile olduğu belirtildi. Sudan kendi çabalarıyla kurtulan Şaban Abışka’nın şokta olduğu ve olayı duyan akrabalarının da sinir krizleri geçirdiği öğrenildi. Jandarma olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor..! Olay Tam Olarak Konacık Köyü Sakarya Kesiştiği Bölge olarak bilgisi verildi..!

afad-3 afad-1 afad-2

Haber : Karasu TV
Kaynak : Sakarya Kuzey Gazetesi

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *