Sunay Akın Karasu’da

 

Sakarya’nın Karasu ilçesi Şehit Üstt. İbrahim ABANOZ Lisesi Konferans Salonu’na gelecek olan Sunay Akın,  ( şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu. ) Tek kişilik oyun için sahne alacak.  Sunay AKIN 12 Eylül 1962 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu.

Sunay AKIN 3 Ocak Çarşamba Saat 20:00’de Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Konferans Salonunda kendi araştırmalarından örülü, geçmiş ile bugün arasında köprüler kuran, izleyenlerin düşünce kapılarını aralayacak bir gösteri sunacaktır.
Victor Hugo’nun şu sözünü hatırlayarak “Ey şair bana yağmurdan bahsetme yağdır.” diyen Sunay AKIN izleyicilerini bilim, sanat ve edebiyat yağmuru altında ıslanmaya davet ediyor.
Bu eşsiz gösteriyi izledikten sonra etkisi uzun süre benliğinizde kalacak, ödediğiniz her kuruşa değecek..Müthiş bir 2 saat geçirmek için acele edin! Sınırlı sayıda kalan biletleri Kır Optikten alabilir ya da 0 536 834 4435 i arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz..

3 Ocak Çarşamba günü saat 20:00’da sahne alacak olan AKIN,  İKİ KİTAP BİR HEVES İsimli oyunu sergilemesi bekleniyor. Organizatörlüğünü Gülşen ŞİRİN’in yaptığı etkinlikte tüm Karasu Davetlidir.

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *