Toplumsal değerleri markalaştırmak

           İnsan Psikolojisi bazen insani değerleri hiçe sayarak, Hayvanların bile yapamayacakları işlere imza atabiliyor. Tıpkı Özgecan ASLAN ve Tıpkı Münevver KARABULUT Vahşetleri gibi. Ve yüzlercesi Haince gatdarca zihniyete mağruz kalıyor, Tüm bunlar yaşanırken İnsanlığından çıkmış insanlar kişi hak ve hürriyet ‘ine adeta gasp ediyor. Bizler buna dur demek adına Gerek Sosyal Medya ortamlarından gerek stkların yanında olarak gerekse farklı tepki yollarını seçerek tavrımızı ortaya koymalıyız ve koyuyoruzda. Ancak bir gerçek varki bunun en büyük yükümlülüğü elbetteki Basın Medya kuruluşlarıdır. Bilhassaki toplumun sesi budur.

Oysa bunu Basın ve Medya farklı ideolojik markalar arkasına sınıflandırarak haber yapıyorsa zaten insalık değerlerimiz hiçe sayılmış ve ayaklar altına alınmış demektir. Bu Türk Aile yapısı ve Genel Ahlak değerlerine sığmıyorsa tüm toplumun sorunu demektir. Peki Neden bunu sınıflandırıyorsun..!
neden Siyasal görüşlere bağlıyorsun. Neden Marka arkasına saklıyorsun. Neden ve Neden. Çıkarın nedir..? Bukadar Hassas bir dönem içersinde bu olayın üstünden Primmi yapmaya çalışıyorsun..? Yoksa Sınıflandırılmış veya İnsanları markaların arkasına sığdıran karmaşıkk düşünce Aslında kendisinin Marka Arkasına çoktan alındığının farkındamı..! yoksa içinde bulunduğun durum kişiliğinimi yansıtıyor.

Levent KIZILASLAN

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *