Karasu TV Muhabiri

Karasu TV Muhabiri
Levent KIZILASLAN  – Karasu SAKARYA

Levent Kızılaslan 1984 Yılında Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde doğmuş ilk ve orta öğrenimini Darıçayırı Mahallesi’nde tamamlamıştır.  Lise öğrenimini ise Karasu Hasan Keleş Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü’nde okumuş 2003 Yılında ise Web Tasarım ve Web Proğramlama çalışmalarına önem vererek kodlama çalışmaları yürütmüştür.

Söz konusu alanın yanında daima adranalin tutkunu olan Kızılaslan, eskiden gelen Radyo’culuk tutkusu ile sırf merak ve istek arzusu ile Sakarya içinde birçok radyo’ya birşeyler öğrenebilme adına ziyaretlerde bulunarak radyo camiasına giriş yapmıştır. Buna istinaden hep bir heyecan ve tutku ile Kocaeli Radyoları sonrasında ise bu serüven İstanbul’da son bulmuştur. Tabiki yenilikci ruhu asla durmayarak  HABER’in heyecanı ön plana çıkmış, o artık HABER AJANSLARI’nda yer bulacaktır.  İlk olarak İstanbul Ümraniye’de yer alan NCC Haber Ajansı, daha sonra ise İHA İle devam etmiştir.  Bireysel anlamda birçok habere imza atan Kızılaslan, ihtiyaç duyduğu Grafik Tasarım ve Video Kurgu Montaj çalışmalarınada yer vererek daima yenilikci ruhunu genişletmiştir.

Şuan Karasu TV Çalışmalarını yürütürken Ulusal Bazda birçok Haber’e imza atmış, son olarakta adını 2018 Yılbaşı akşamı Sunum esnasında Jandarma ile Haber sunumu Tüm Ulusal Medya ve Tv Kanalları’nda yer almış, adını Türkiye ve Yurtdışı’na duyurmuştur.

Bu Muhabirimizin genel becerileri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

= Haber Sunumu ( Muhabir )
= Video Kurgu Montaj
= Grafik Tasarım
= Web Tasarım
= Web Proğramlama

Ve daima benimseyip bahsettiği ÖNCE İNSAN,  Sonrasında ise asla vazgeçilmez bir bakış açısı,
mantık sizi a’dan b’ye, hayal gücü ise istediğiniz yere götürür.

LEVENT KIZILASLAN
0553 712 2222  – tv@karasu.tv  –  http://facebook.com/AjansPress