Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde uzun süredir medya ve gündemde olan 45 Trilyon ( 45 Milyar ) konusu adli makamlara intikal etmiş ve iddialara göre yolsuzluk olduğu vurgusu ile dava dosyalarına girmişti.

Bu dava dosyası ile ilgili bir açıklama yapan CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan AYDIN,  Başkan yardımcısı ve Bu Başkan yardımcısını Gazete’ye basan Bazı Basın mensubunu dile getirerek kim bunlar diyerek ekledi.

İşte o açıklama

CHP Karasu İlçe Yönetim kurulu 21.12.2017 perşembe günü 45 trilyon yani  (45 milyar ) davasına müdahil olmak için dilekçe verdik tabiki yine reddedildi. Karasu Belediye Baskanı Mehmet İspiroğlu  ve Cengiz Kuçhan  katılmadılar .Ve dava 22 .03 .2018 saat 11.30 a atıldı. Karasu halkı soyuldu, geleceğimiz satıldı ,bu ihaleden kimler zengin oldu.? Cengiz Kuçhan denen o zamanın belediye başkan yardımcısı hakkında biz  CHP Karasu ilçe yönetimi  olarak basına defalarca demeç verdik kimdir bu  Cengiz Kuçhan ? Karasu Belediye Başkan yardımcısı nasıl oldu? Kim yaptı? Yetkili bir kişi bunun araştırmasını yapmadı  cevap vermedi ve bizim araştırın dediğimiz kişiyi  bırakın araştirmayı Cengiz Kuçhan’la  birlikte mekke de boy boy resimler paylaştılar. Hatırlatalım o zaman biz neler sormuşuz o zata. Ka­ra­su’da Baş­kan Yar­dım­cı­lı­ğı ya­pa­cak se­vi­ye­de bilgi ve kül­tür bi­ri­ki­min­de olan başka insan yok muydu da sizi farkedip ta Ga­zi­emir’den bu­ra­la­ra ge­tir­di­ler.? Ka­ra­su’yu ne­re­den ta­nı­yor­du­nuz’da hiz­met aş­kı­nız dep­reş­ti.?

Si­zi ta­nı­ma­dı­ğı­mı­zı söy­le­miş­si­niz. Evet biz sizi tanımıyoruz bize kendinizi tanıtın. İller Ban­ka­sı Genel Mü­dü­rü’nü ta­nı­yor mu­su­nuz? Sa­mi­mi­ye­ti­niz ne dü­zey­de? Parti mi men­fa­at­ler mi?  AKP’den gir­di­ği­niz Ga­zi­emir Be­le­di­ye­si, CHP’ye ge­çin­ce CHP’li ol­du­nuz. Şimdi ise ye­ni­den AKP’li… Sizin için parti mi daha önem­li men­fa­at­ler mi.? Sa­nı­rım men­fa­at, ide­al­le­rin önüne ge­çi­yor. Ve o zamanlar Karasu’da bir gazeteye manşetten haber yapan  Cengiz Kuçhan işte o demeçten küçük bir alıntı  ( İlçeyi soymaya değil İlçenin kalkınmasına katkı olmaya geldim
Soruyoruz şimdi o haberi manşet yapanlara …

1 Cengiz Kuçhan  nerede?

2 İlçeyi soymaya gelmediyse neden geldi?

Karasu ya katkı sunmak için gelmişti katkıları nelerdir.? Bunun cevabını bizlere versinler. CHP Karasu İlçe Teşkilatı olarak diyoruz ki Karasu Belediyesine talibiz. Temiz siyaset, ilkeli insanlar,kendi için değil kentimiz için geleceğimiz çocuklarımız torunlarımız için.  CHP nin Belediyelerine bakalım inceleyelim  ve Belediye’yi emin ellere teslim edelim

NURHAN AYDIN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ.
CHP KARASU İLÇE BAŞKANI

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir