Sakaryaspor Başkanı Aydın’dan Basın Açıklaması

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, Spor Toto 3. Lig’in 17. haftasında Sakarya Atatürk Stadyumunda oynanan Sakaryaspor-Orhangazispor müsabakası ve takımın sezon durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu..!

“İKİ PUAN FARKLA İLK YARIYI KAPATTIK”

Sakaryaspor Genel klüp binasında yapılan Basın Açıklaması’ında  konuşan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, “ 5 ay önce Sakarya’da çok farklı şeyler konuşuyorduk sporla ilgili. Bunun geldiğimiz yerden memnun değiliz, şikâyetçiyiz. Biz bu takımla bir yerlere geldik. Memnun olmayanlar vardır elbette. Beklentinin büyük olmasıbizi de sevindiriyor.. Şampiyonluğa oynaması gereken bir takım Sakaryaspor. Bugün geldiğimiz nokta ortada. Çok iyi kredimiz varmış iki puan farkla ilk yarıyı kapattık” dedi.

sakaryaspor-baskani

“BİZLER RUMUZ KULLANARAK İFŞA EDECEĞİZ”

Maç sonrası çıkan olaylar konusunda genel değerlendirme yapan Aydın, “Manavgat maçından bu yana olan bütün maçlarla aldığımız cezalarla ilgili emniyetten, savcılıktan gerekli bilgileri aldık. Belki onları isim olarak vermeyeceğiz ama rumuz kullanarak vatandaşlarımızla paylaşacağız. Dikkatli olun futbola geliyorsan her türlü sonuca da katlanmalısın. Kimsenin  Hiçbir şekilde kulübe zarar verme hakkı yok. Bu zararı karşılamak kulübün görevidir”dedi.

“NET KARAR GİDECEK OYUNCU SAYISI FAZLA”

Aydın Sözlerine Şu Şekilde Devam etti ;  Dengeleri bozmadan transfer yapılacağını “Yapacağımız transferle takım içindeki dengeyi bozmadan alınacaktır. Gücümüze göre yapacağız. Ama şunu söyleyebilirim gidecek oyuncu sayısı gelecek oyuncu sayısından fazla. Sezon değerlendirmesini hocamız ve teknik ekiple yapacağız ve ona göre karar alacağız” dedi.

 Haber : Karasu TV
Kamera : Ali KESKİN | Spor Departmanlığı

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *