MEZAR TAŞLARINIMI OKUYACAKLAR..?

( MEZAR TAŞLARINIMI OKUYACAKLAR ) Kelimesine İstinaden, Tarihinin Islak Mürekkepleriyle yazılan Tarih ; Bu Ülkede Yatan Atalarının Osmanlıca Mezar Taşlarını Okuyamayan Nesil yetişiyorsa bu Geçmişin gelen İdeolojik Karanlık Düşünce içersinde olduğunu beyan eder ( Bazı Odaklar ) Hala Bu İdeolojiyi yaşatmaya çalışan zihniyetler var olduğunu açıkca göstermektedir.

Neden Osmanlıca Olmasın ki..! Tarihe Işık Tutmak ve bu Işığa Enerji olmak, Bir Osmanlı Torunu olmanın vermiş olduğu gurur ve bu maddeyi getiren Milli İrade ve Bu İradeye Saygı duymayan Asıl Ortaçağ Düşüncesi günümüz 2014 Yılında görülüyorki bu şu demek oluyor, İster Osmanlıca İster Türkçe, bu ülke adına birşeyler yapabilme adına zorlaştıran, Ejdadını öğrenme isteği olan Bireyler ve Yeni Doğup yetişecek Nesillere öncülük olma yolunda ilerlemek isteyen İnsanlara engel olma gibi tavır ve davranışlar ortadadır..!

Asıl Sıkıntı ; Osmanlıca Yazılan Mezar Taşlarının Altında Bir Ejdadın ve Bir Tarih Yattığını Unutan Zihniyetler ve Bu Zihniyetlere İstinaden Diyoruz ki Tarihinin nereden geldiğine bak ve Işık Tut..!

Osmanli-Padisahlari

SİZLERE BİR OSMANLI BELGESELİ TAKTİM EDİYORUZ..!

SAYGILAR / Levent KIZILASLAN

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *