Sahtekarın Çizgi Romanı.

Herkes eline kalem alır yazar, çizer, oda yetmez sosyal medya hesaplarından ortalığı boş bulur sallarda sallar önü açıktır ve okadar açıktırki paylaş butonuna bastığında son hızla mesaj verdiğini sanır kendini tatmin eder bişe yaptım diyede ukala ukala sevinir kendine göre tarzı vardır dimi. Siyasi oteritesi vardır adı bellidir, rengi bellidir savunduğu dava bellidir hayır der çünkü temelinde bu vardır. Ama birşeye asla hayır demez evet’ler onun için bulunmaz gibi ah paralar ah paralar.

Senin savunduğun yerin rengi belli, nemalandığın yerin rengi belli belliki birde buna gözyumanlar yokmu asıl çizgi roman yazarları. Bugün İktidar partisinin milli iradeye saygı dizelerini yankılattığı bu ülkede, yolsuzlukla mücadele kavramını hakkı ile yürütmeye çalışan ve halkın % 52 lik oyunu alan bir partiden nemalanan ideolojik düşünce yokmu ..?  Ah unutmadan, birde zihniyetleri yokmu halkı hain ilan eden. Hem ordasın hem burda. Bugün hırsız diyenler birşeyi unutmuş olacaklar ki isimleri acaba hangi hesaplarda ve hangi platformlarda yayınlandı.

Koltuk sevdasına düşmüş insanlarmı yanında barındırır, yoksa bu sevdaya yenik düşmüş zatlarımı tezgahına düşürürsün. İşimize gelince görürüz işimize gelmeyince görmeyiz kavramını yaşatanlar, Her çıkışın bir işini, her inişinde bir çıkışı mutlaka vardır.

Saygılar.

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *