Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı Yalı mahallesi Doğu Karadeniz caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın en üst katına çıkan genç kısa süre önce 5. kattan merdiven boşluğuna düşerek ağır yaralanmıştı. Bugün 14:15 sıralarında ise tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybederek hayata tutunamadı.

NE OLMUŞTU

Sahil Park Karşısında bulunan 5 katlı binaya gelen beş arkadaş en üst kata fotoğraf çekmek için anlaşmış, daha sonra aralarından ikisi ayrılarak üç arkadaş binaya çıkarak vakit geçirmeye başladı. Ardından ise aynı dakikalarda elektrikler kesilince geriye dönüşe geçen gençler merdivenlerden telefon ışığı ile indiği sırada bir ses geldi. Zemin katına indiklerinde ise gerçek anlaşılırken Kürşat KAYA 5. Kattan merdiven boşluğuna düştüğü arkadaşlarınca fark edilmişti.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Tüm bunlar yaşandıktan sonra ağır yaralanan genç Karasu Devlet Hastanesine oradan ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Ancak uzun süren buradaki savaşı bugün 14:15 sıralarında kaybederek hayata veda etti.

Yorum Yaz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir