Sakarya’nın Karasu ilesine bağlı Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz caddesi Sahil Park önünde meydana gelen intihar girişimi çevredeki gençlerin ihbarı ile engellendi.  19:45 sıralarında Hendek ilçesinden olduğunu söyleyen Ömer K. adındaki şahıs kendini denize attı. Çevredekiler bir süre sonra onu denizden çıkmaya ikna ettiği sırada Polisi arayarak ihbarda bulunması ile bölgeye kısa sürede ulaşan Sağlık ve Polis ekipleri intihar etmek isteyen kişiye müdahale ederek sedye yardımı ile Ambulansa aldı.

Çevredekilerin ilk belirttiği bazı detaylar ise mektup yazdırmak istediğini, öldüğünde onu yanında götüreceğini ve mermer ile kafasına vurduğu öte yandan çevredekilere belirtmiş olduğu başka detay ise silahı olduğu, kendi kafasına sıkmak istediği yönünde çelişkili sözler söylediği belirtilirken polis ekipleri şahısı plajdan alarak ne olduğunu sordu.

Şahısın Astım hastası ve yanında ilacı olduğu onu kullanmak istemesi üzerine, sağlık ekipleri yardımcı olarak ilacını verdiler. Öte yandan şahısın eşinin kısa zaman önce öldüğü bunalıma girip, alkol aldıktan sonra kendini denize attığı kaydedildi. Polis intihar girişimi ile alakalı soruşturma başlatırken şahıs Karasu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir