[ VİDEO HABER ] https://karasu.tv

AKSİYON FİLMLERİNİ ARATMADI.

Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı Aziziye mahallesi Ankara caddesi, Özel bir kolejin önünde meydana gelen kaza yok artık dedirtirken, kaza oluş şekli ise akıllara durgunluk verdi. 351 sk üzerinden çıkan iki otomobil gece 03:30 sıralarında nedeni belli olmayan sebepten ötürü birbirlerini kovalamaya başladı.

Anayol kenarındaki, yan yol için ayrılmış kısıma giren otomobiller kovalanan 59 LG 5** ile kovalayan 34 FA 34** engebeli ve dikenlik alanda aldırış etmeden hızla yoluna devam ettiler. Araçlardan biri toprak tepesine geldiğinde daha fazla ilerleyemeyerek saplanıp kaldığında, onu kovalayan diğer otomobil ise ona arkadan çarparak durabildi.

Bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edilirken kazada yaralanan olmadı. Ancak kazaya karışan otomobillerden ( Öndeki sürücü ) kaza sonrası otomobilini bırakarak olay yerinden kaçtı. Polis kaza yerine gelerek inceleme başlatırken, otomobillerden biri rent a car arabası olduğu iddia edildi. Kaza haberini alan araç sahibi bölgeye geldiğinde gözlerine inanamazken, her fırsatta bu kaza nasıl oldu biri anlatsın dediği duyuldu. Öte yandan kazanın oluş şeklinden ziyade girdikleri engebeli arazinin kazaya sahne olması şaşkınlık yarattı.

Emniyet ekipleri ise kazaya karışanları ifadelerini almak üzere İlçe Polis Merkezine götürdü. Gece sahne olan kovalamacanın ne sebeple olduğu ifade sonrası netlik kazanması bekleniyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir