[ VİDEO HABER ] https://karasu.tv

SİLAHLA VURULARAK HAYATINI KAYBETMİŞTİ TOPRAĞA VERİLDİ
Sakarya’nın Kocaali ilçesi Çamdağı bölgesinde silahla ağır yaralanan ve bir süre sonra hayatını kaybeden Hasan Ali Karataş Karasu Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazına müteakip merkez mezarlığında toprağa verildi.
Karasu Devlet Hastanesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hasan Ali Karataş, Kocaali Çamdağı bölgesinde silahla vurulması sonucu ağır yaralandı. Kocaali Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Karataş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre olay, Kocaali’nin Çamdağı mevkiinde meydana geldi. Karasu Devlet Hastanesi’nde güvenlik görevlisi olan Hasan Ali Karataş (43) ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte Çamdağı bölgesine gitti. Şahsi silahlarıyla atış yaptıkları sırada yanlışlıkla ateşlenen silahtan çıkan mermi, Karataş’a isabet etti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince Kocaali Devlet Hastanesi’ne götürülen Hasan Ali Karataş’ın kalbi durdu. Kocaali Devlet Hastanesi’nde müdahale edilen Karataş, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamamıştı. Gün içinde ise Karasu Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazına müteakip merkez mezarlığında toprağa verildi. Öte yandan olaya karışan isimlerden F.A. olaydan sonra gözaltına alınmış daha sonra ise olay yerindeki bulunan kişilerin ifadelerin ardından adli kontrolle serbest bırakıldığı öğrenildi. #Karasu #HasanAliKarataş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir