[ VİDEO HABER ] https://karasu.tv

Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı Yalı mahallesi Doğu Karadeniz caddesi Sahil Park karşısında bulunan 5 katlı bir binanın en üst katından Kürşat K. İsimli 19 yaşındaki genç merdiven boşluğundan zemine çakıldı. Edinilen bilgilere göre 5 gençten oluşan grubun üçü iddialara göre fotoğraf çekilmek için binanın en üstüne çıkarken dakikalar sonra elektrik kesintisi ile gençler geriye dönüş kararı aldı. Karanlıkta telefon ışığı yardımı ile merdivenlerden ilerlemeye çalışan gençler bir süre sonra şiddetli ses duyması üzerine ne olduğunu anlamaya çalıştı.

Karanlıkta arkadaşlarının beşinci kattan merdiven boşluğuna düştüğünü anlamayan diğer iki aşağıya indiklerinde yerde yatan arkadaşlarını fark etti. Durumu hemen Sağlık ekiplerine bildiren gençler olayın şokuna girdi. Bölgeye Polis ekipleri gelirken düşme vakası ile ilgili inceleme başlatırken, aynı noktaya Karasu Cumhuriyet Savcısı da gelerek inceleme yaptı.

Öte yandan Sağlık ekipleri tarafından Karasu Devlet Hastanesine kaldırılan Kürşat K. ‘nın durumunun ciddiyetini koruduğu, ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevki yapıldığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, binaya ilk anda gelen diğer iki gençle toplam 4 Kişiyi ifadelerini almak için Polis merkezine götürdü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. #Karasu

Yorum Yaz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir