Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU Çok net mesaj verdi. Öyle soru sorduki Öğrencilerde o soruya cevabı gülümseyerek verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, öğrencilerle buluştuğu görüşmede “Şimdi bana bakın yüzüme gözüme, bende IŞİD’i destekleyecek yüz var mı?” dedi.

Bizim temsil ettiğimiz İslam IŞİD‘in tam karşıtı. IŞİD‘i yok edecek İslam odur. PKK‘ya operasyonlar başlamadan IŞİD’e operasyonlar başlattık.

Sabahları erken çalan telefon beni tedirgin eder. Daha gece uykumun bölünmediği hiçbir gün yaşamadım. Genelde içişleri bakanlığından aradıklarında o anda insanın zihnine bir şüphe düşer.Bu sabah içişleri bakanımız aradığında, Diyarbakır’da yapılan operasyon sırasında kapıyı açmak için yüklenildiğinde oraya yerleştirilen bombalarla iki şehit verdik. Bu kadar yoğun mücadele veriyoruz ama hala benzer suçlamalar yönlendiriliyor.”

ÖĞRENCİLER SORDU BAŞBAKAN DAVUTOĞLU CEVAPLADI

İşte öğrencilerle Davutoğlu arasında soru cevap şeklindeki o konuşmalar:

SORU: Dün hayatını kaybeden bir genç kız var. İstanbul’da bir polis operasyonu sırasında… Sorular ve tepkiler var. Ve yeni seçim beyannamenizde engelli vatandaşlar için ne gibi yenilikler var?

Bu genç kızımız ile ilgili diğer olaylarda olduğu gibi araştırmalar yapılıyor. Yanlış bir uygulama varsa peşi bırakılmaz ve gereği yapılır.

indir

HABER : Karasu TV

Comments are closed.