Otçu Baba Karasu’da Yakalandı.

[ ViDEO HABER ] http://karasu.tv

OTÇU BABA KARASU’DA YAKALANDI.

HABER – ASLİ ÇAM

Bir dönem ulusal haber kanallarına da konu olan Otçu Baba lakaplı N.K.Ö, Narkotik Timlerinin yaptığı operasyonla gözaltına alındı.

Sakarya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda ‘Otçu Baba’ lakabıyla tanınan 61 yaşındaki N.K.Ö., Karasu’da yakalandı. Bir dönem ülke gündemine ‘Delikanlının elinden Kur’anını, esrarını alamazsın’ diyerek gelen bir elinde Kur’an bir elinde esrar görüntüleriyle hafızalara kazınan uyuşturucu müptelası N.K.Ö., Karasu’da ikamet ettiği evde uyuşturucu partisinde 5 kişi ile basıldı. Evde yapılan aramalarda 42.31 gram toz esrar, 2.30 gram tütünle karışık esrar ele geçirildi. ‘Otçu Baba’ lakaplı N.K.Ö. uyuşturucu madde ticareti yapmak ve uyuşturucu madde kullanımı için yer temin etmek suçlarından gözaltına alındı.
Sorgusu tamamlanan zanlı çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

‘Otçu Baba’ ile birlikte uyuşturucu alemi yapan 17 yaşındaki T.Y., 21 yaşındaki B.E., 23 yaşındaki M.G.’nin üst aramasında üzerlerinde toz esrar çıkması nedeniyle uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapıldı.

#Karasu #Narkotim #Asayiş #Huzur #Operasyon #Sakarya #KarasuTV

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *