Osmanlı Eğitim Ocakları’ndan Kış Geldi, Çocuklar Üşümesin Kampanyası

Osmanlı Eğitim Ocakları, Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı ve soğuklar sebebiyle bir yardım kampanyası başlattı.

Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Şube Başkanı Hasan Dişli, yardım kampanyasının Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Merkezi tarafından düzenlendiğini bildirdi.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi veren Başkan Dişli yaptığı açıklamada “Kar yağışları sebebiyle sokakta üşüyen insanları gördükçe hepimiz üzülüyoruz. Bu sebepten dolayı Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Merkezi olarak ‘Hedef 10 Bin Çorap’ isimli bir kampanya başlatmaya karar verdik. Bu kampanya çerçevesinde ihtiyaç sahipleri ailelere bu çoraplar 5erli paket halinde verilecek.” dedi.

osmanli-egitim-ocaklari

DESTEK OLMAK İSTEYEN OCAKLARA ULAŞABİLİR

Kampanyanın, Türkiye’nin dört bir tarafında gerçekleştirileceğini yineleyen Hasan Dişli, “Genel Merkez olarak aldığımız bu karar neticesinde başlattığımız kampanyayı Sakarya’da layıkıyla yürütmek istiyoruz. Bu kampanyada bizlere destek olmak isteyenler, Ocağımızın adresine ister nakten, isterseler de çorapları alarak  teslim edebilirler.”şeklinde konuştu.

Sakarya Osmanlı Eğitim Ocakları’na yardımlarını götürmek isteyen vatandaşlar ‘Semerciler Mahallesi, İtfaiye Caddesi, Modahan Pasajı Kat :1 Adapazarı / Sakarya’ adresine giderek Ocak binasına yardımlarını bırakabilirler. Telefon aracılığı ile ulaşmak isteyen vatandaşlar için Sabit hat: 0264 273 14 53 Gsm: 0536 515 1855

os-manli

Haber : Karasu TV
Kaynak : Birgül AĞYÜZ ( ADATAVIR )

Advertisement

Henüz bir yorum yok, Şimdi Yorum yaz.

Bir Yorum Yazın

 

— Zorunlu *

— Zorunlu *