Görüntüler Bulvardan
Kozmetik mağazasında indirim haberini alanlar sabah erken saatlerinde mağaza önüne gelerek uzun kuyruk oluşturdu. Geçtiğimiz haftada ise aynı markanın bir şubesinde kavga çıkmış, müşterinin bakışları sosyal medyada gündem olmuştu.

NE OLMUŞTU

Ünlü TikTok fenomeni Beyza, Siccin 8 filminde rol alacak. Kozmetik mağazasındaki kavga videosuyla tanınan Beyza, popüler korku filmi serisi Siccin’in yeni filmiyle dikkat çekiyor.Ünlü TikTok fenomeni Beyza, Siccin 8 filminde rol alacağı açıklandı.

Beyza, kozmetik mağazası Gratis’te yaşanan ve sosyal medyada geniş yankı uyandıran bir kavga videosuyla tanınmıştı. Gözleri ile dikkat çeken fotoğrafının sosyal medyada gündeme oturması ile kullanıcıların ‘Siccin’de oyna’ gibi yorumlarını yönetmen dikkate almış olacak ki Beyza artık bir Siccin karekteri olmaya hazırlanıyor. Şimdi ise popüler korku filmi serisi Siccin’in sekizinci filminde rol alacak olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Beyza, geçtiğimiz günlerde Siccin 7 galasına katılarak kariyerinde önemli bir adım atmış ve film serisinin yapımcılarının dikkatini çekmişti. Gala sonrası yapılan görüşmelerin ardından, Beyza’nın Siccin 8 filminde yer alacağı resmen açıklandı. Anlaşmanın detaylarına göre, Beyza’nın imaj hakları dahil olmak üzere 1.000.000 TL karşılığında rol alacağı belirtildi.

#Karasu #Sakarya #KarasuTV

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir