ÖNCE YANICI MADDE DÖKTÜ. ARDINDAN 7 EL KURŞUNLADI. BUNU YAPAN İSE BAKIN KİM ÇIKTI.

Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı Yalı mahallesi İstanbul caddesi ( Sanayi Yolu ) üzerinde gece 01.00 sularında park halindeki 54 PN * plakalı otomobil için 112 Acil hattı aranarak yangın ihbarı yapıldı.

Bölgeye hızlıca gelen Polis ve İtfaiye ekipleri yanan araca müdahalede bulunurken araç söndürüldü. Yanan otomobilde ise ilk incelemede göze çarpan, ön sürücü koltuğun kapı tarafında 7 mermi giriş tespit edilirken bu olay ise sıradan bir araç yangınından farklı olduğu anlaşıldı.

Polis ekiplerinin yaptığı ilk araştırmada ise bunu yapanın resmiyette aracın kendi üzerine olduğu A.K. yaptığı tespit edilirken, otomobili ise uzun süre önce abisine sattığı anlaşıldı. Tüm bunlar yaşanırken olayın gündüz saatlerinde başlayıp, kardeş A.K. iddia oki abisinde olan hurda direkleri satmak istemiş, buna izin vermeyen abisine ait olan otomobili de 01.00 sıralarında yanıcı madde dökerek ateşe verirken, yakın mesafeden ise 7 el otomobile kurşun yağdırdı.

Bölgeden kaçan kardeş polis ekiplerince aranırken, abisi ise tüm bu yaşanılanlara rağmen olumlu tarafından bakması dikkat çekerken, araç zaten yatıyordu en azından şimdi yaptırıp bineriz diye ekledi. Kaçan A.K. ise son olarak firari olarak arandığı öğrenildi.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir